InO – Jura w walce o punkty rankingowe w Pucharze Europy

Nasza zawodniczka Grażyna Bator  w składzie reprezentacji Polski- ogromnie się cieszymy . To druga osoba z naszego klubu , która założy biało-czerwoną koszulkę .Tym razem pod nieobecność Sławka Myszy o punkty rankingowe będzie walczyć Grażyna .Już  w najbliższy weekend, 6-7 października, w Parku Průhonice (kilkanaście kilometrów na południowy-wschód od Pragi), odbędą się Mistrzostwa Czech i Słowacji oraz Finałowa Runda Pucharu Europy w Trail-O. Zawody zaliczane są do międzynarodowego rankingu WRE (IOF World Ranking Events) – http://mfp.mff.cuni.cz/ecto2018/invitation.pdf

W zawodach, Polskę będą reprezentowali następujący zawodnicy                                          :

 

W kat PARA

– Agata Cieśluk – TUR Borówka

– Marzena Borucka – TUR Borówka

– Katarzyna Graba – TUR Borówka

– Grażyna Bator – InO JURA

– Rafał Bednarski – TUR Borówka

– Mariusz Włodarski – niezrzeszony Skierniewice

 

W kategorii OPEN:

– Aleksandra Mazan – UKS Traper Złocieniec

– Joanna Puternicka – Orientop Wrocław

– Jacek Wieszaczewski – Orientop Wrocław

– Bartłomiej Mazan – WKS Śląsk Wrocław

– Adrian Król – niezrzeszony Tworóg

 

Życzymy powodzenia naszym zawodnikom!